Tankstation Vakbeurs, Suzanne Huisman, BBRV

Suzanne Huisman gaat naar PSD Codax

PSD Codax uit Bristol, toeleverancier van de carwashindustrie, heeft er in Suzanne Huisman een nieuwe medewerker bij. De voorzitter van de Belgische Branchevereniging gaat aan de slag in een nieuw gecreëerde rol als Europese Business Development Directeur. “Ik ga vooral proberen de producten van ICS te verkopen op het Europese vasteland.” 

Haar doel is om PSD Codax te ontwikkelen en ontplooien in Europa. “We willen vooral de betaalsystemen van ICS aan de man brengen. Het feit dat ik zelf uit de carwashbranche kom, moet daarbij helpen”, zegt ze. Haar nieuwe baan kwam dan ook daaruit voort. “Toen ik nog eigenaar van Blinkie was, hebben we de systemen zelf aangeschaft en getest. Daarop werd ik eigenlijk gevraagd om voor ze te komen werken.”

Beurs

Op de Unity gaat ze samen met haar nieuwe werkgever flink uitpakken. “Daar gaan we presenteren en uitrollen wat de toekomst wordt, een nieuwe lijn producten.” Voorlopig gaat Huisman aan de slag vanuit Maaseik in België waar ze ook woonachtig is. Vanuit daar gaat ze het merk op de kaart zetten in België, Duitsland, Nederland en Scandinavië.

Huisman gaat direct schakelen met Rob Deal, managing director van het PSD Codax. Hij zegt over zijn nieuwe medewerker: “Suzanne heeft de ervaring, skills, mindset en industriële contacten die haar flink gaan verder helpen binnen dit bedrijf en de markt. Haar toevoeging aan ons team gaat ervoor zorgen dat we kunnen groeien en we nog beter kunnen investeren in de toekomst van de professionele carwashindustrie.”

Auteur: Thom Mandos

Reageer ook

Nog maximaal tekens

Log in via een van de volgende social media partners om je reactie achter te laten.

Suzanne Huisman gaat naar PSD Codax | CarwashPro
Tankstation Vakbeurs, Suzanne Huisman, BBRV

Suzanne Huisman gaat naar PSD Codax

PSD Codax uit Bristol, toeleverancier van de carwashindustrie, heeft er in Suzanne Huisman een nieuwe medewerker bij. De voorzitter van de Belgische Branchevereniging gaat aan de slag in een nieuw gecreëerde rol als Europese Business Development Directeur. “Ik ga vooral proberen de producten van ICS te verkopen op het Europese vasteland.” 

Haar doel is om PSD Codax te ontwikkelen en ontplooien in Europa. “We willen vooral de betaalsystemen van ICS aan de man brengen. Het feit dat ik zelf uit de carwashbranche kom, moet daarbij helpen”, zegt ze. Haar nieuwe baan kwam dan ook daaruit voort. “Toen ik nog eigenaar van Blinkie was, hebben we de systemen zelf aangeschaft en getest. Daarop werd ik eigenlijk gevraagd om voor ze te komen werken.”

Beurs

Op de Unity gaat ze samen met haar nieuwe werkgever flink uitpakken. “Daar gaan we presenteren en uitrollen wat de toekomst wordt, een nieuwe lijn producten.” Voorlopig gaat Huisman aan de slag vanuit Maaseik in België waar ze ook woonachtig is. Vanuit daar gaat ze het merk op de kaart zetten in België, Duitsland, Nederland en Scandinavië.

Huisman gaat direct schakelen met Rob Deal, managing director van het PSD Codax. Hij zegt over zijn nieuwe medewerker: “Suzanne heeft de ervaring, skills, mindset en industriële contacten die haar flink gaan verder helpen binnen dit bedrijf en de markt. Haar toevoeging aan ons team gaat ervoor zorgen dat we kunnen groeien en we nog beter kunnen investeren in de toekomst van de professionele carwashindustrie.”

Auteur: Thom Mandos

Reageer ook

Nog maximaal tekens

Log in via een van de volgende social media partners om je reactie achter te laten.