Colofon

CarwashPro.nl is de vaktitel voor professionals werkzaam in en rondom de carwashbranche. Dagelijks informeren wij de sector over de laatste ontwikkelingen op het gebied van carwash, wassen en ondernemen. CarwashPro.nl biedt nieuwsberichten, specials, interviews, reportages, achtergronden en analyses.

CarwashPro.nl is onmisbaar voor de échte professional in de branche. Wij zijn:

  • Actueel
  • Inspirerend
  • Onafhankelijk
  • Vernieuwend

Onze doelgroep:

  • Carwash ondernemers
  • Fabrikanten
  • Toeleveranciers
  • Opleiders
  • Brancheverenigingen
  • Werknemers uit de branche
  • Tankstations

Het team van CarwashPro.nl:

Redactie:

Belinda Meijers (chef redactie)
belinda.meijers@promedia.nl
redactie@carwashpro.nl

Nico Schinkelshoek
nico.schinkelshoek@promedia.nl

Sales:

Niels Singeling
sales@promedia.nl

Events:

Jessica Strobel
events@promedia.nl

Administratie:

Janny Mallee
administratie@promedia.nl

Directie:

Joan Blaas

Techniek:

Steven Don

CarwashPro.nl is een product van ProMedia Group.
ProMedia Group
Weena 505 B18
3013 AL Rotterdam
Tel. redactie CarwashPro: +31 (0)10-280-1017

Juridische naam voor deze uitgave

ProMedia Publishers B.V.

Juridische naam voor evenementen

ProMedia Productions B.V.