Innovaties van het jaar

Winnaars Car Wash Innovation Awards bekendgemaakt

Tijdens een feestelijke ceremonie werden de awards uitgereikt Foto's: ProMedia

Op de eerste dag van Car Wash Show Europe zijn de winnaars van de Car Wash Innovation of the Year Award bekendgemaakt. Tijdens de beurs kon er nog volop worden gestemd op de innovaties in drie categorieën. En na het tellen van de stemmen werden de awards feestelijk uitgereikt op de dinerlocatie.

Er kon dit jaar gestemd worden op innovaties op het gebied van technologie, duurzaamheid en digitalisering. Dat kon vooraf via een online stemformulier en op de eerste beursdag in de innovation gallery, waar de innovaties werden gepresenteerd.

De winnaars verdeeld over de drie categorieën zijn:

ANAC Carwash, Interieur Carrousel (technologie)

Repsol, Waylet (digitalisering)

Dr.Stöcker, Bag-in-Box (duurzaamheid)

Bij de awardceremonie werd er gejuicht en vloeiden er tranen van blijdschap. “We zijn super enthousiast”, zei Alicia Cruzado van Respol bij het in ontvangst nemen van de award. “Ons team van 70 mensen heeft in de afgelopen twee jaar samengewerkt aan dit project, en iedereen heeft zich volledig ingezet. Het winnen van deze award betekent veel voor ons.”

(Tekst gaat verder onder de foto’s)

Jeroen Houweling van Dr.Stöcker (links) met Justin Alford van Benny’s Car Wash, die namens de organisatie de award uitreikte aan de winnaars.
Het Spaanse Repsol wint de award voor hun innovatie Waylet.

Jeroen Houweling nam namens Dr.Stöcker de prijs in ontvangst. “Naast dat de Bag-in-Box een duurzamere verpakking is, heeft het voordelen voor de carwash. Je komt niet in contact met de chemie en de Bag-in-Box kan worden opgehangen aan de wand, wat ook nog eens scheelt in ruimte op de vloer.”

ANAC Carwash kon de award niet direct in ontvangst nemen, vanwege de opening van de vernieuwde locatie in Nijmegen. Via een live verbinding werd eigenaar Lex Peters ten overstaan van 700 relaties toch verrast met het winnen van de titel.

ANAC Carwash kon niet aanwezig zijn bij de uitreiking, maar werd toch verrast met het goede nieuws door middel van een live verbinding. 

Lees ook:

Auteur: Belinda Meijers

Reageer ook

Nog maximaal tekens

Log in via een van de volgende social media partners om je reactie achter te laten.

Winnaars Car Wash Innovation Awards bekendgemaakt | CarwashPro
Innovaties van het jaar

Winnaars Car Wash Innovation Awards bekendgemaakt

Tijdens een feestelijke ceremonie werden de awards uitgereikt Foto's: ProMedia

Op de eerste dag van Car Wash Show Europe zijn de winnaars van de Car Wash Innovation of the Year Award bekendgemaakt. Tijdens de beurs kon er nog volop worden gestemd op de innovaties in drie categorieën. En na het tellen van de stemmen werden de awards feestelijk uitgereikt op de dinerlocatie.

Er kon dit jaar gestemd worden op innovaties op het gebied van technologie, duurzaamheid en digitalisering. Dat kon vooraf via een online stemformulier en op de eerste beursdag in de innovation gallery, waar de innovaties werden gepresenteerd.

De winnaars verdeeld over de drie categorieën zijn:

ANAC Carwash, Interieur Carrousel (technologie)

Repsol, Waylet (digitalisering)

Dr.Stöcker, Bag-in-Box (duurzaamheid)

Bij de awardceremonie werd er gejuicht en vloeiden er tranen van blijdschap. “We zijn super enthousiast”, zei Alicia Cruzado van Respol bij het in ontvangst nemen van de award. “Ons team van 70 mensen heeft in de afgelopen twee jaar samengewerkt aan dit project, en iedereen heeft zich volledig ingezet. Het winnen van deze award betekent veel voor ons.”

(Tekst gaat verder onder de foto’s)

Jeroen Houweling van Dr.Stöcker (links) met Justin Alford van Benny’s Car Wash, die namens de organisatie de award uitreikte aan de winnaars.
Het Spaanse Repsol wint de award voor hun innovatie Waylet.

Jeroen Houweling nam namens Dr.Stöcker de prijs in ontvangst. “Naast dat de Bag-in-Box een duurzamere verpakking is, heeft het voordelen voor de carwash. Je komt niet in contact met de chemie en de Bag-in-Box kan worden opgehangen aan de wand, wat ook nog eens scheelt in ruimte op de vloer.”

ANAC Carwash kon de award niet direct in ontvangst nemen, vanwege de opening van de vernieuwde locatie in Nijmegen. Via een live verbinding werd eigenaar Lex Peters ten overstaan van 700 relaties toch verrast met het winnen van de titel.

ANAC Carwash kon niet aanwezig zijn bij de uitreiking, maar werd toch verrast met het goede nieuws door middel van een live verbinding. 

Lees ook:

Auteur: Belinda Meijers

Reageer ook

Nog maximaal tekens

Log in via een van de volgende social media partners om je reactie achter te laten.