Nieuw gezicht

ICA verwelkomt Ben Higgs in LEAD-trainingsprogramma

Higgs brengt ervaring uit de autodealermarkt met zich mee Foto: ICA

International Carwash Association (ICA) heeft Ben Higgs aangetrokken als de nieuwste toevoeging aan het learning en development-team. De benoeming betekent een uitbreiding van het LEAD-trainingsprogramma voor carwashmanagers.

Higgs brengt ervaring uit de autodealermarkt met zich mee. Hij heeft meer dan zestien jaar ervaring in training en ontwikkeling, vooral op het gebied van klantenservice en SaaS (software as a service, red.). “Het toevoegen van Ben aan ons team betekent een aanzienlijke verbetering van onze onderwijscapaciteiten. Zijn innovatieve benadering van leren en diepgaande inzichten in de autoservicesector spelen een belangrijke rol in het bevorderen van ons LEAD-programma”, zegt Claire Moore, Chief Learning Officer bij ICA.

Het LEAD-programma van ICA biedt training en ontwikkeling, waarmee carwashmanagers de noodzakelijke tools en kennis krijgen voor succes in de sector.

Dynamische markt

Eric Wulf, CEO van International Carwash Association, deelde zijn gedachten over de strategische uitbreiding van het team: “Het collectieve talent van ons learning en development-team, nu versterkt door de komst van Ben, positioneert ons in een unieke positie om de groei van ons LEAD-platform te versnellen. Deze verbetering zal direct ten goede komen aan autowasbedrijven in de detailhandel, omdat ze geavanceerde trainingsoplossingen krijgen om succesvol te zijn in de huidige dynamische markt.”

Lees ook:

Auteur: Belinda Meijers

Reageer ook

Nog maximaal tekens

Log in via een van de volgende social media partners om je reactie achter te laten.

ICA verwelkomt Ben Higgs in LEAD-trainingsprogramma | CarwashPro
Nieuw gezicht

ICA verwelkomt Ben Higgs in LEAD-trainingsprogramma

Higgs brengt ervaring uit de autodealermarkt met zich mee Foto: ICA

International Carwash Association (ICA) heeft Ben Higgs aangetrokken als de nieuwste toevoeging aan het learning en development-team. De benoeming betekent een uitbreiding van het LEAD-trainingsprogramma voor carwashmanagers.

Higgs brengt ervaring uit de autodealermarkt met zich mee. Hij heeft meer dan zestien jaar ervaring in training en ontwikkeling, vooral op het gebied van klantenservice en SaaS (software as a service, red.). “Het toevoegen van Ben aan ons team betekent een aanzienlijke verbetering van onze onderwijscapaciteiten. Zijn innovatieve benadering van leren en diepgaande inzichten in de autoservicesector spelen een belangrijke rol in het bevorderen van ons LEAD-programma”, zegt Claire Moore, Chief Learning Officer bij ICA.

Het LEAD-programma van ICA biedt training en ontwikkeling, waarmee carwashmanagers de noodzakelijke tools en kennis krijgen voor succes in de sector.

Dynamische markt

Eric Wulf, CEO van International Carwash Association, deelde zijn gedachten over de strategische uitbreiding van het team: “Het collectieve talent van ons learning en development-team, nu versterkt door de komst van Ben, positioneert ons in een unieke positie om de groei van ons LEAD-platform te versnellen. Deze verbetering zal direct ten goede komen aan autowasbedrijven in de detailhandel, omdat ze geavanceerde trainingsoplossingen krijgen om succesvol te zijn in de huidige dynamische markt.”

Lees ook:

Auteur: Belinda Meijers

Reageer ook

Nog maximaal tekens

Log in via een van de volgende social media partners om je reactie achter te laten.