Nieuwe top bij de Caramba Chemie Group

Reiner Eckhardt is sinds 1 juni 2021 de nieuwe CEO van de Caramba Chemie Group. Hij is geen onbekende voor zowel de branche als voor de groep. Eckhardt stond zes jaar aan het hoofd van het tweede sterke merk, hij was  algemeen directeur van KENT.

De loopbaan van Reiner Eckhardt wordt gekenmerkt door de verandering en groei van de bedrijven waarvoor hij in zijn meer dan 30 jaar professionele ervaring heeft gewerkt. Eckhardt is sinds 2015 actief in de chemische maakindustrie. Hij leidde als directeur het tweede merk KENT naar commercieel succes. “Net als Caramba Chemie, een business area van de Caramba Chemie Group, gebruikte de business area KENT onder zijn leiding de pandemie als een kans en ontwikkelde zich in 2020/2021 sneller en winstgevender dan de markt”, zegt het bedrijf.

Eckhardt staat bekend om zijn doenersmentaliteit en kijkt uit naar zijn nieuwe functie: “Ik ben erg blij dat mijn reis in de Berner Group doorgaat en dat ik de geweldige kans heb om nieuwe impulsen te geven aan de Caramba Chemie Group”, zegt hij. “Er zit een enorm potentieel in het bedrijf en in beide merken. Ik heb er zin in om alle nieuwe en bekende collega’s in het KENT- en Caramba-team te ontmoeten om samen strategieën te ontwikkelen en te implementeren die elk bedrijf in onze groep vooruit zullen helpen.”

Ook de tweede personeelswisseling aan de top van de Caramba Chemie Group wijst op de voortzetting van de ontwikkeling van het bedrijf. Jörg Hepe neemt als enige directeur de business area Caramba over en is daarmee ook de nieuwe verantwoordelijke voor de afdelingen sales en operations, die voorheen werd gedeeld door Wolfgang Müller en Bernd Weyershausen. Ook Hepe heeft ervaring in verandermanagement en sales development vanuit zijn laatste professionele functies. Tijdens zijn laatste functie als CEO bij Beromin GmbH deed Hepe ook vele jaren ervaring in de sector op in de verkoop van was- en schoonmaakproducten.

Lees ook: 

Auteur: Sandra Schafer

Sandra is redacteur van het Duitse zusje van CarwashPro, namelijk CarwashPro.de.

Reageer ook

Nog maximaal tekens

Log in via een van de volgende social media partners om je reactie achter te laten.

Nieuwe top bij de Caramba Chemie Group | CarwashPro

Nieuwe top bij de Caramba Chemie Group

Reiner Eckhardt is sinds 1 juni 2021 de nieuwe CEO van de Caramba Chemie Group. Hij is geen onbekende voor zowel de branche als voor de groep. Eckhardt stond zes jaar aan het hoofd van het tweede sterke merk, hij was  algemeen directeur van KENT.

De loopbaan van Reiner Eckhardt wordt gekenmerkt door de verandering en groei van de bedrijven waarvoor hij in zijn meer dan 30 jaar professionele ervaring heeft gewerkt. Eckhardt is sinds 2015 actief in de chemische maakindustrie. Hij leidde als directeur het tweede merk KENT naar commercieel succes. “Net als Caramba Chemie, een business area van de Caramba Chemie Group, gebruikte de business area KENT onder zijn leiding de pandemie als een kans en ontwikkelde zich in 2020/2021 sneller en winstgevender dan de markt”, zegt het bedrijf.

Eckhardt staat bekend om zijn doenersmentaliteit en kijkt uit naar zijn nieuwe functie: “Ik ben erg blij dat mijn reis in de Berner Group doorgaat en dat ik de geweldige kans heb om nieuwe impulsen te geven aan de Caramba Chemie Group”, zegt hij. “Er zit een enorm potentieel in het bedrijf en in beide merken. Ik heb er zin in om alle nieuwe en bekende collega’s in het KENT- en Caramba-team te ontmoeten om samen strategieën te ontwikkelen en te implementeren die elk bedrijf in onze groep vooruit zullen helpen.”

Ook de tweede personeelswisseling aan de top van de Caramba Chemie Group wijst op de voortzetting van de ontwikkeling van het bedrijf. Jörg Hepe neemt als enige directeur de business area Caramba over en is daarmee ook de nieuwe verantwoordelijke voor de afdelingen sales en operations, die voorheen werd gedeeld door Wolfgang Müller en Bernd Weyershausen. Ook Hepe heeft ervaring in verandermanagement en sales development vanuit zijn laatste professionele functies. Tijdens zijn laatste functie als CEO bij Beromin GmbH deed Hepe ook vele jaren ervaring in de sector op in de verkoop van was- en schoonmaakproducten.

Lees ook: 

Auteur: Sandra Schafer

Sandra is redacteur van het Duitse zusje van CarwashPro, namelijk CarwashPro.de.

Reageer ook

Nog maximaal tekens

Log in via een van de volgende social media partners om je reactie achter te laten.