Wassen voor goed doel

Nationale Autowasdag brengt 20.000 euro op voor Ambulance Wens

Erik Stern, branchemanager BOVAG Autowas- en Poetsbedrijven, overhandigt de cheque aan Stichting Ambulance Wens Foto: BOVAG

De 102 deelnemende autowas- en poetsbedrijven die aan de BOVAG Nationale Autowasdag hebben meegedaan, hebben gezamenlijk 20.000 euro ingezameld voor de Stichting Ambulance Wens.

Op 1 juli hebben de carwashes zoveel mogelijk auto’s gewassen, waarbij een deel van de opbrengst is gedoneerd aan het goede doel. De cheque ter waarde van 20.000 euro werd op 15 juli door BOVAG uitgereikt aan Stichting Ambulance Wens (zie foto). Deze stichting vervult dagelijks de laatste wensen van immobiele, terminale patiënten, met behulp van medisch geschoolde vrijwilligers en speciaal ontworpen ambulances.

‘Tomeloze inzet’

Erik Stern, branchemanager BOVAG Autowas- en Poetsbedrijven: “De opkomst is gezien de weersomstandigheden, maar ook de tomeloze inzet van onze leden, geweldig om te zien. Ze gaven royaal, vaak meer dan de opbrengst van de daadwerkelijke wassingen en maakten zo deze donatie van 20.000 euro mogelijk.”

Lees ook: 

Auteur: Belinda Meijers

Reageer ook

Nog maximaal tekens

Log in via een van de volgende social media partners om je reactie achter te laten.

Nationale Autowasdag brengt 20.000 euro op voor Ambulance Wens | CarwashPro
Wassen voor goed doel

Nationale Autowasdag brengt 20.000 euro op voor Ambulance Wens

Erik Stern, branchemanager BOVAG Autowas- en Poetsbedrijven, overhandigt de cheque aan Stichting Ambulance Wens Foto: BOVAG

De 102 deelnemende autowas- en poetsbedrijven die aan de BOVAG Nationale Autowasdag hebben meegedaan, hebben gezamenlijk 20.000 euro ingezameld voor de Stichting Ambulance Wens.

Op 1 juli hebben de carwashes zoveel mogelijk auto’s gewassen, waarbij een deel van de opbrengst is gedoneerd aan het goede doel. De cheque ter waarde van 20.000 euro werd op 15 juli door BOVAG uitgereikt aan Stichting Ambulance Wens (zie foto). Deze stichting vervult dagelijks de laatste wensen van immobiele, terminale patiënten, met behulp van medisch geschoolde vrijwilligers en speciaal ontworpen ambulances.

‘Tomeloze inzet’

Erik Stern, branchemanager BOVAG Autowas- en Poetsbedrijven: “De opkomst is gezien de weersomstandigheden, maar ook de tomeloze inzet van onze leden, geweldig om te zien. Ze gaven royaal, vaak meer dan de opbrengst van de daadwerkelijke wassingen en maakten zo deze donatie van 20.000 euro mogelijk.”

Lees ook: 

Auteur: Belinda Meijers

Reageer ook

Nog maximaal tekens

Log in via een van de volgende social media partners om je reactie achter te laten.