Feest in de wasstraat

Carwash Westland al 12 jaar een begrip in de regio

Het hele team van Carwash Westland is deze maand in feeststemming Foto's: Carwash Westland

Carwash Westland bestaat 12 jaar en viert dat met feestelijke acties. Terwijl de klant deze maand wordt getrakteerd op extra wastegoed, wordt er ook gewerkt aan nieuwe noviteiten om het wasproces makkelijker te maken. Zo beschikken de acht doe-het-zelf wasboxen sinds kort over een stoplichtsysteem, dat aangeeft welke wasboxen vrij zijn of bezet. 

“In het verleden kwam het voor dat er geen goed overzicht was over welke wasboxen in gebruik waren”, legt het bedrijf uit. “Voor onze klanten gaf dit onduidelijkheid en ook voor ons Carwash Westland team was het op de drukkere dagen een extra klus om de doorloop van de wasboxen te begeleiden.”

Oplossingsgericht denken heeft Carwash Westland ertoe gezet om het nieuwe stoplichtsysteem te plaatsen, dat automatisch zichtbaarheid geeft op de beschikbare wasboxen. “Een grote vooruitgang voor zowel onze klanten als ons team. Hierdoor wordt de doorstroom nog beter en kan de klant nog sneller gebruik maken van een van de wasboxen”, vult de carwash aan.

(Tekst gaat verder onder de afbeelding)

Het nieuwe stoplichtsysteem bij de wasboxen zorgt voor een betere doorstroom (foto: Carwash Westland)

Extra wastegoed

Om het twaalfjarig bestaan te vieren, krijgen klanten de hele maand juni 25 procent extra wastegoed bij het aanvragen of opwaarderen van de waspas. Dat geldt bij een opwaardering van minimaal 50 euro. Daarnaast is er een kleurwedstrijd voor kinderen, waarmee toegangskaartjes te winnen zijn voor familiepark Drievliet. Deze kleurplaat kan worden gedownload van de website of opgehaald worden bij de ingang van de wasstraat, en tot uiterlijk 1 juli worden ingeleverd.

Lees ook:

Auteur: Belinda Meijers

Reageer ook

Nog maximaal tekens

Log in via een van de volgende social media partners om je reactie achter te laten.

Carwash Westland al 12 jaar een begrip in de regio | CarwashPro
Feest in de wasstraat

Carwash Westland al 12 jaar een begrip in de regio

Het hele team van Carwash Westland is deze maand in feeststemming Foto's: Carwash Westland

Carwash Westland bestaat 12 jaar en viert dat met feestelijke acties. Terwijl de klant deze maand wordt getrakteerd op extra wastegoed, wordt er ook gewerkt aan nieuwe noviteiten om het wasproces makkelijker te maken. Zo beschikken de acht doe-het-zelf wasboxen sinds kort over een stoplichtsysteem, dat aangeeft welke wasboxen vrij zijn of bezet. 

“In het verleden kwam het voor dat er geen goed overzicht was over welke wasboxen in gebruik waren”, legt het bedrijf uit. “Voor onze klanten gaf dit onduidelijkheid en ook voor ons Carwash Westland team was het op de drukkere dagen een extra klus om de doorloop van de wasboxen te begeleiden.”

Oplossingsgericht denken heeft Carwash Westland ertoe gezet om het nieuwe stoplichtsysteem te plaatsen, dat automatisch zichtbaarheid geeft op de beschikbare wasboxen. “Een grote vooruitgang voor zowel onze klanten als ons team. Hierdoor wordt de doorstroom nog beter en kan de klant nog sneller gebruik maken van een van de wasboxen”, vult de carwash aan.

(Tekst gaat verder onder de afbeelding)

Het nieuwe stoplichtsysteem bij de wasboxen zorgt voor een betere doorstroom (foto: Carwash Westland)

Extra wastegoed

Om het twaalfjarig bestaan te vieren, krijgen klanten de hele maand juni 25 procent extra wastegoed bij het aanvragen of opwaarderen van de waspas. Dat geldt bij een opwaardering van minimaal 50 euro. Daarnaast is er een kleurwedstrijd voor kinderen, waarmee toegangskaartjes te winnen zijn voor familiepark Drievliet. Deze kleurplaat kan worden gedownload van de website of opgehaald worden bij de ingang van de wasstraat, en tot uiterlijk 1 juli worden ingeleverd.

Lees ook:

Auteur: Belinda Meijers

Reageer ook

Nog maximaal tekens

Log in via een van de volgende social media partners om je reactie achter te laten.